POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W GORZOWIE WLKP.

Archiwum aktualnościHipoterapia i felinoterapia w OREW - zajęcia ze zwierzętami

14.04.2021

Ten tydzień zaczęliśmy od spotkań ze zwięrzętami. W poniedziałek przyjechał do nas piękny koń Lucky z p. Agatą. We wtorek natomiast p. Ania przywiozła do Ośrodka Amadeusza i Armianiego - koty tarapeutyczne.

Wielkanocne robótki ręczne

18.03.2021

Po raz kolejny Uczestnicy ŚDS stanęli na wysokości zadania i przygotowali przepiękne ozdoby świąteczne wielkanocne! Zachęcamy do obejrzenia ich „na żywo” w holu OREW w dniach 19-31.03.2021r., lub on-line tutaj i na FB! Jeśli chcecie wiedzieć więcej proszę o kontakt 697982093- kierownik ŚDS.

W pełnym, czy okrojonym składzie… w zdrowiu czy w chorobie… w trybie zdalnym czy stacjonarnym… Działamy!!!

Dzień Dentysty

08.03.2021

Pan dentysta leczy zęby, wszyscy o tym wiedzą.
Kiedy nagle ząb zaboli na fotelu siadasz.
I po chwili mocną plombę w zębie już posiadasz.
Szczotka, pasta to są zębów wielcy przyjaciele.
Myj dokładnie swoje zęby, nie tylko w niedzielę.

Przepędzamy zimę wiosennymi kolorami

04.03.2021

Słoneczko już coraz częściej  zagląda do okien naszych sal. Zachęceni jego promieniami, postanowiliśmy trochę poczarować.
Kolorowe kwiaty na śniegu, barwne lodowe babeczki, Topniejące żelkowe kryształki… Być może, nasze niewinne czary mary, rękawiczki i czapki pochowają do szafki.

Ptasie zajęcia

25.02.2021

Niby już śniegi stopniały  a głodny ptaszek puka w okno naszego OREW-U. Dla ptaszków garść ziaren w pomarańczowej osłonce, a dla przygotowujących , kwaśny ale za to świeży i naturalny sok z pomarańczy. 

Turnus rehabilitacyjny 2021 roku - terminy płatności

23.02.2021

Na dzień dzisiejszy brak jest miejsc na turnus rehabilitacyjny w nadmorskim Sarbinowie. Istnieje jednak możliwość wpisania się na listę rezerwową.
Podajemy również terminy i sposób płatności.

Dzień Zimy

18.02.2021

Do Ośrodka zawitała Zima. Odwiedziła każdy kąt i wszystkie grupy. Już niedługo odejdzie na cały rok i chciała, żebyśmy dobrze ją zapamiętali.

Zimowy OREW

17.02.2021

W tym roku po feriach nie wszystkie dzieci mogły wrócić do szkoły. Większość z nich nadal pracuje zdalnie. Zima za oknami nie odpuszcza, a w gorzowskim OREW-ie - na szczęście - jest prawie normalnie.

Dzień kota

17.02.2021

W  to nietypowe święto powstały kotki z masy solnej, a na stole zagościło w miseczce nie mleko, a mleczna płynąca czekolada i mleczny bananowy mus.

miau, mniam ;)

Galeria projektu (NIE)ZALEŻNI

15.02.2021

Prezentujemy Państwu galerię projektu pn.: "(NIE)ZALEŻNI" realizowanego w 2020 roku.

 

 

 

 


 

 

Pomagają nam


Nasi partnerzyPolecamycopyrights psouu-gorzow.pl 2015. all rights reserved. wsparcie techniczne i graficzne zapewnia: gess.pl