Piątek, piąteczek idealny jest do wspólnych wycieczek.
Pogoda się poprawiła i u Pani Moniki pewna myśl się pojawiła.
I tak…wycieczka do Glinika się odbyła.
Las, słońce, przyroda…zero wiatru, piasek i chyba zimna woda.
Tego nie sprawdziliśmy, ale na pikniku dobrze się bawiliśmy.
Wszystkim życzymy dobrego, słonecznego weekendu.
Do zobaczenia w poniedziałek.
Tekst: A. Felka
Foto:
M. Marzec-Makarewicz





















