Piknik w Gliniku

Piątek, piąteczek idealny jest do wspólnych wycieczek.

Pogoda się poprawiła i u Pani Moniki pewna myśl się pojawiła.

I tak…wycieczka do Glinika się odbyła.

Las, słońce, przyroda…zero wiatru, piasek i chyba zimna woda.

Tego nie sprawdziliśmy, ale na pikniku dobrze się bawiliśmy.

Wszystkim życzymy dobrego, słonecznego weekendu.

Do zobaczenia w poniedziałek.

Tekst: A. Felka

Foto:

M. Marzec-Makarewicz

Przekaż 1,5%
825
Osób z niepełnosprawnością objętych wsparciem
5
Realizowanych projektów
112
Uczestników
4
Placówki

Współpracujemy z: