POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W GORZOWIE WLKP.

Szlachetna paczka 2020 - FINAŁData: 14.12.2020 / Autor:

Udało się !
W pomoc skompletowania „Szlachetnej Paczki” zaangażowało się kilka placówek Koła PSONI w Gorzowie Wlkp.: ŚDS, OREW, OWI, rodzice i opiekunowie osób z niepełnosprawnością, a także darczyńcy z zaprzyjaźnionych instytucji i rodzin: Pan Wacław Napierała prezes Izby Rzemieślniczej w Gorzowie Wlkp., Pani Sabina Lipka z rodziną, Pan Jacek i inni dobrzy ludzie, którzy chcieli dzielić się tym co mają, tak po prostu- od serca.
Wraz z paczkami i prezentami, z wielkim otwartym sercem i własnymi rękoma gotowi jesteśmy nieść pomoc innym! Zrobiliśmy to po raz pierwszy i wybraliśmy rodzinę, która mocno na to zasługiwała. Nie chcemy wdzięczności, poklasku, dyplomów, lecz liczymy na radość w Ich sercach i wewnętrzny spokój z nadzieją na lepsze jutro.
Cieszymy się, że mogliśmy Ich wesprzeć, życzymy Im dużo zdrowia i wytrwałości w pokonywaniu życiowych przeszkód a wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspólnego sukcesu serdecznie dziękujemy.

Dobro powraca!

Z wyrazami szacunku i świątecznymi życzeniami:
Paulina, Magdalena, Marta.
ŚDS PSONI Koło w Gorzowie Wlkp.

 

PATRONITE - LISTA PATRONÓW

 

 


 

 

Pomagają nam


Nasi partnerzyPolecamycopyrights psouu-gorzow.pl 2015. all rights reserved. wsparcie techniczne i graficzne zapewnia: gess.pl