POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W GORZOWIE WLKP.

Archiwum aktualnościNa szwedzką nutę

20.06.2018

God morgon! A jakże! Dzień dobry! To był wyjątkowo dobry dzień. Na przygotowanej w ogrodzie ŚDS scenie pojawili się szwedzcy artyści…

Wiosenny piknik z godnością w tytule

20.06.2018

Na zaproszenie kierownik ŚDS p. Katarzyny Bejuk, w ramach jednego z działań PSONI Koła w Gorzowie Wlkp., w placówce zjawiła się grupa uczestników i pracowników myśliborskiego Środowiskowego Domu Samopomocy. Myślą przewodnią spotkania nie mogło być nic innego jak godność. Wiosenny piknik odbył się w trakcie majowego Tygodnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Kwiaty

20.06.2018

Serdeczne podziękowania dla rodziców Oliwiera za piękne kompozycje kwiatowe, którymi udekorowaliśmy wejście do Ośrodka.

Kolejny rok z rzędu serdecznie dziękujemy!

Czy warto założyć działalność gospodarczą i w jakiej formie? By zdecydować, trzeba wiedzieć.

18.06.2018

Czy warto założyć działalność gospodarczą i w jakiej formie? By zdecydować, trzeba wiedzieć.
W czerwcu i lipcu 2018 roku PSONI Koło w Gorzowie Wlkp. będzie realizowało projekty dofinansowane z Lubuskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Zajęcia OREW-u na łonie natury

18.06.2018

Długi rok szkolny wszystkim dał się we znaki. Zmęczeni codziennymi zajęciami i zachęceni upalną pogodą, postanowiliśmy odpocząć w cieniu drzew nad jeziorem.

Promem po Warcie

08.06.2018

06 czerwca wybraliśmy się na krótką wycieczkę do Santoka. W Santoku znajduje się przeprawa promowa, która jest czynna codziennie do zmroku, osiem miesięcy w roku. Korzystając z promu można dostać się na drugą stronę Warty, gdzie znajduje się grodzisko – rezerwat archeologiczny.

Zielono nam

07.06.2018

Rozzielenił się maj, a wraz z nim wiosenne Wielokropki. Zapraszamy do ogrodu ŚDS, to o nim najnowsze wydanie naszego czasopisma.

23 czerwca - Piknik Zdrowia i Profilaktyki

06.06.2018

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na Lubuski Piknik Zdrowia, który odbędzie się 23 czerwca w Parku Róż w Gorzowie Wlkp. w godzinach 11:00 - 16:00. Będzie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Atrakcje te będą dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Będzie przygotowana specjalna strefa bezpiecznej zabawy dla dzieci.

Bolemin pełen dzieci

04.06.2018

30 czerwca wspólnie ze Szkołą Podstawową w Boleminie świętowaliśmy Dzień Dziecka.

Majowe podróże małe i duże

29.05.2018

Maj minął bardzo szybko. Najpierw długi majowy weekend, potem wyjazd na Zieloną Szkołę. W tym roku liczną grupą wybraliśmy się nad morze do Międzywodzia. Pięknej pogody i dobrego humoru nam nie brakowało. Żałujemy, że czas tak szybko minął. Czerwiec, a tym  samym  koniec roku szkolnego, już niedługo. Teraz powoli szykujemy plecaki na wakacyjne wyprawy.


 

 

Sponsorzy


PartnerzyPolecamycopyrights psouu-gorzow.pl 2015. all rights reserved. wsparcie techniczne i graficzne zapewnia: gess.pl