POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W GORZOWIE WLKP.

AktualnościPromem po Warcie

08.06.2018

06 czerwca wybraliśmy się na krótką wycieczkę do Santoka. W Santoku znajduje się przeprawa promowa, która jest czynna codziennie do zmroku, osiem miesięcy w roku. Korzystając z promu można dostać się na drugą stronę Warty, gdzie znajduje się grodzisko – rezerwat archeologiczny.

Zielono nam

07.06.2018

Rozzielenił się maj, a wraz z nim wiosenne Wielokropki. Zapraszamy do ogrodu ŚDS, to o nim najnowsze wydanie naszego czasopisma.

23 czerwca - Piknik Zdrowia i Profilaktyki

06.06.2018

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na Lubuski Piknik Zdrowia, który odbędzie się 23 czerwca w Parku Róż w Gorzowie Wlkp. w godzinach 11:00 - 16:00. Będzie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Atrakcje te będą dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Będzie przygotowana specjalna strefa bezpiecznej zabawy dla dzieci.

Bolemin pełen dzieci

04.06.2018

30 czerwca wspólnie ze Szkołą Podstawową w Boleminie świętowaliśmy Dzień Dziecka.

Majowe podróże małe i duże

29.05.2018

Maj minął bardzo szybko. Najpierw długi majowy weekend, potem wyjazd na Zieloną Szkołę. W tym roku liczną grupą wybraliśmy się nad morze do Międzywodzia. Pięknej pogody i dobrego humoru nam nie brakowało. Żałujemy, że czas tak szybko minął. Czerwiec, a tym  samym  koniec roku szkolnego, już niedługo. Teraz powoli szykujemy plecaki na wakacyjne wyprawy.

Zajęcia plastyczne z Mamą

25.05.2018

Jak co roku, do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Gorzowie Wlkp. zaprosiliśmy nasze Mamy, aby wspólnie uczcić ich święto.

26 maja Dzień Matki

25.05.2018

Z okazji Dnia Matki chcieliśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia i podziękowania wszystkim naszym Mamom, które wkładają całe swoje serce w rozwój swoich dzieci. Wasza miłość i wytrwałość w działaniu oraz nasze wsparcie i rehabilitacja mogą zdziałać wiele.

Dziękujemy za współpracę i zaufanie oraz życzymy Wam, takich umiejętności cieszenia się z małych rzeczy, jaką posiadają w sobie Wasze pociechy.

Pracownicy OWI

Konkurs na plakat

17.05.2018

Z okazji obchodów Roku Wczesnej Interwencji, Zarząd Główny PSONI ogłosił konkurs na plakat promujący 2018 Rok Wczesnej Interwencji.

Czterdzieści pytań do Michała Anioła

15.05.2018

Jako dziecko otwierał szeroko okno i recytował wiersze do „zielonej publiczności” za parapetem. Miłość do przyrody i aktorstwa zakiełkowała w przyszłym artyście dość wcześnie, rosła intensywnie i zaowocowała bogatym doświadczeniem artystycznym. O kim mowa?

Happening integracyjny na Ośrodkowym placu zabaw

14.05.2018

11 maja w OREW-ie w ramach projektu „Gorzów – miastem akceptacji”odbył się happening. To projekt zlecony przez Zarząd Województwa Lubuskiego, współfinansowany ze środków PFRON.

 

 

 

 

Sponsorzy


Partnerzycopyrights psouu-gorzow.pl 2015. all rights reserved. wsparcie techniczne i graficzne zapewnia: gess.pl